Blaupunkt Mini LED TV | 65MBG7000S | 65 | Smart TV | Google TV | Black
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 65MBG7000S
- Saadavus: 5
-
599€
Blaupunkt Mini LED TV | 65MBG7000S | 65 | Smart TV | Google TV | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, RF, USB, CI+, LAN |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 164 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 995.00 mm |
| Gross weight | 21.20 kg |
| Gross width (mm) | 1598.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 1445.3 x 309 x 887.6 cm |
| Net weight | 16.20 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | Mini LED TV |
| Producer product name | 65MBG7000S |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |










